REFERENCE

Monika Hüblerová Javůrková, Varnsdorf

Dobrý den, i já se přidám s pochvalou, protože té je obecně málo DĚKUJI touto cestou za skvělé služby panu Janu Novodarskému za předvánoční úklid - precizně vyčištěná střešní okna, troubu, sedačku i matrace. Vše parním čističem, jsem moc spokojená a v budoucnu se na vás znovu ráda obrátím.

Nikola Farová, Varnsdorf

Rodina si nechala vyčistit sedačku a po vyčištění ji skoro nepoznali, jak prokoukla! Navíc krásně voněla a barvy se pěkně vyjasnily.
Skvěle a poctivě odvedená práce s úžasným výsledkem! Rozhodně doporučuji! 

Radim Palička, Varnsdorf

Ještě jednou moc děkuji Jan Novodárský za perfektní vypucovani auta😉. Takhle čistý bylo snad jen když jsem ho kupoval..😊. Jsi frajer. 

Marcel Mach, Varnsdorf

Mate spinave sedacky, fleky od politi nebo jakoukoliv necistotu jako jsem mel ja? Ozvete se Janu Novodárskému a ten Vam to s radosti vycisti, ze budou sedacky vypadat zase jako nove, vycistene hloubkovym tepovanim a vydezinfikovane takze sbohem mikrobi 😄.. jsem velice spokojen, nemuzu nic vytknout, jen podekovat.. 

Erika Havelková, Varnsdorf

Dnes jsem si nechala vyčistit sedačku, která byla po posledním mokrém čištění samý flek, pozůstatky po hraní a papání dětiček, po psovi a jsem nadšená. Tak důkladnou a precizní práci sem dlouho neviděla. O milém a příjemném jednání ani nemluvím. Lidi, jestli chcete mít opravdu dobře vyčištěnou sedačku, nebo cokoli jiného, tak neváhejte. A cena? Velmi na dnešní poměry lidová. Jan Novodárský, moc děkuji.

© 2017 JN - parní a hloubkové čištění, Husitská 3066, Varnsdorf, 407 47
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!