Dezinfekce ozónem

Likvidace alergenů, mikrobů a virů

Trpíte sami nebo někdo Váš známý alergií a v určitých prostorách máte alergickou reakci? Na vině je přítomnost alergenů. Je nutno se jich důkladně a účinně zbavit. Řešením je použití generátoru ozónu, který veškeré alergeny zcela a úplně zničí. Ozón působí v každém zákoutí a projde každou látkou, jako jsou potahy, záclony, sedačky. V místnosti, kterou budete dezinfikovat, můžete nechat oblečení a hračky, které máte zájem ozónem ošetřit.

Díky ozónovému generátoru se zbavíte také všech dalších nežádoucích mikroorganismů, které nejsou prospěšné Vašemu zdraví. Ozón si rázně a definitivně poradí i se všemi viry, plísněmi a jejich zárodky, které se v dezinfikované místnosti nacházejí. Dýchejte zdravě, dezinfikujte ozónem!te svůj text...

Jak dezinfikuje ozónový generátor?

Zbavte se pachů, alergenů, virů i hmyzu. Zvyšte si kvalitu života.

Dezinfekce ozónem je nejúčinnější, přírodní a navíc ekologická. Ozónu neodolá žádná bakterie či vir. Ozón odstraňuje 100% zdroj zápachu a vydezinfikuje každý kout!

Uvnitř ozónového generátoru dochází k vysokonapěťovému výboji, který v reakci s okolním kyslíkem vytváří molekuly ozónu - tedy podobně, jako při úderu blesku, ale zde v řízeném a kontrolovaném prostředí.

Poté co ozón zlikviduje bakterie, plísně a jiné organické látky, stane se nestabilním a jednoduše se převede zpět na kyslík.

Ozón má 3000 krát vyšší oxidační schopnost než chlor. Díky této oxidační schopnosti rozbíjí buněčné stěny virů a bakterií a proto dokonale dezinfikuje a likviduje veškeré viry, bakterie, plísně a jejich spory a také při delším působení i vyšší organismy, parazity, hmyz atd.

Ozón také dokonale likviduje veškeré zápachy, které vznikají biologickým působením (hniloba) a některé zápachy i chemikálií, také zápach kouře a to i z cigaret, i zápachy moči a pachy ze zvířat. Ozón se používá již přes sto let pro dezinfekci pitné vody, dále pro sterilizaci operačních nástrojů.

Ozón je pro člověka, zvířata i rostliny jedovatý, proto je nutno při dezinfekci prostor zcela vyklidit a nezdržovat se v něm při samotné dezinfekci. Po ní je nutno pořádně vyvětrat.

Likviduje také koronavirus typu SARS! Rychle a s maximální účinností se zbavte:

  • virů, parazitů, alergenů, zápachu, zatuchliny
  • pachu zvířat, hniloby, plísně, kouře, drobného hmyzu
  • pachu po spáleninách, pachu z cigaret, atd.


Dezinfekce interiéru aut a klimatizací

Zbavte se v autě jednou provždy nepříjemných pachů a zatuchliny. Pomocí ozónového generátoru zlikvidujete navíc všechny škodlivé bakterie a viry, které se velmi rády udržují ve skrytých zákoutích interiéru aut. Generátor ozónu zničí navíc také všechny alergeny a plísně. Dezinfekce ozónem se velmi doporučuje také pro alergiky, kteří se tak v autě budou cítit vždy spokojeně.

Pokud navíc zapnete klimatizaci na cirkulaci vzduchu vnitřním okruhem, zbavíte se také všech nežádoucích mikroorganismů a pachů v samotné klimatizační jednotce. Ozón prostoupí také všemi vzduchovými a pylovými filtry a i v nich zničí vše, co není našemu zdraví prospěšné. Pomocí ozónového generátoru můžete čistit jak osobní automobily, SUV, dodávky, tak velké vozy či autobusy.

Dezinfekce bytů, domů, kanceláří, sklepů, půd, oblečení, hraček

Generátor ozónu můžete využít k dezinfekci jakéhokoliv prostoru ve svém domě, kanceláři či v neobytných prostorech. Máte doma či na pracovišti plíseň či nepříjemné pachy? Ozónový generátor Váš problém rázně a rychle vyřeší a to zcela ekologicky bez použití jakéhokoliv chemického přípravku.

Ozón se dostane do každého koutu a vydezinfikuje i těžko dostupná místa. Působí také na spóry plísní v omítkách a likviduje samotné zárodky virů i alergenů. V dezinfikované místnosti můžete zanechat také oblečení, hračky a další předměty, které si přejete také vydezinfikovat.

Dezinfekce umýváren, saun, toalet, hygienických místností

Pomocí generátoru ozónu se zbavíte velmi efektivně a rychle jakéhokoliv nepříjemného zápachu. Ozón velmi účinně likviduje pach moči, plísně či zatuchlinu. Vygenerovaný ozón se dostane do každého skrytého zákoutí dezinfikované místnosti, kde zničí každou nežádoucí bakterii či vir. Zlikviduje také jakékoliv stopy kouře, včetně pachu z cigaret či pachu po požáru či spáleninách.

Ozónový generátor Vám pomůže udržovat jakoukoliv místnost sterilně čistou, jelikož ničí všechny spóry plísní i alergenů. Ozón působí až 3000 krát rychleji než chlór a přitom je tato dezinfekce zcela přírodní a bez nutnosti použití jakékoliv chemické látky.

Dezinfekce hotelů, penziónů, wellness, kosmetických salónů

Abyste měli pro své klienty připraveno vždy to nejčistší prostředí, generátor ozónu je tou nejlepší volbou. Cenově dostupnou ekologickou dezinfekcí zaručíte, aby se u Vás každý cítil v naprosté čistotě a s jistotou vydezinfikovaného prostředí.

Místnosti, ve kterých se pohybují Vaši klienti budou pomocí ozónu maximálně dezinfekčně ošetřeny a Vy navíc splníte potřebné hygienické normy na čistotu prostředí určeného pro své klienty. Místnosti tak zbavíte jakéhokoliv nežádoucího pachu, bakterií, virů i alergenů a dosáhnete skutečně vysokého stupně dezinfekce prostředí, jako s žádným jiným zařízením či chemickým přípravkem. Vše levně, účinně, ekologicky a bez fyzické námahy.

© 2017 JN - parní a hloubkové čištění, Husitská 3066, Varnsdorf, 407 47
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!